Bezpečí na prvním místě

Pojištění

Zařídíme pro vás životní a úrazové pojištění, připojištění, ošetřovné na dítě nebo neživotní pojištění nemovitosti a majetku.

Hyposnadně - hypotéky, pojistky, investiční poradenství, družstevní financování - pojištění
Hyposnadně - hypotéky, pojistky, investiční poradenství, družstevní financování - pojištění

Myslete dopředu

Zabezpečení

Máte rodinu, nemovitost, vůz nebo vlastní firmu? Buďte předvídaví a kontaktujte nás. Sjednáme pro vás pojištění či připojištění podle vašich individuálních požadavků. Například:

Rodina především

Životní pojištění

Případná nemoc nebo úraz vás a vaši rodinu nemusí připravit o veškeré finance. Stačí, když budete mít vhodné životní pojištění, které bude přesně odpovídat vašim potřebám a životní situaci.

Hyposnadně - hypotéky, pojistky, investiční poradenství, družstevní financování - životní pojištění
Hyposnadně - hypotéky, pojistky, investiční poradenství, družstevní financování - neživotní pojištění

Váš domov i vůz

Neživotní pojištění

Pojistěte si svůj byt, dům nebo auto, abyste v případě nečekané situace nezůstali bez střech nad hlavou nebo bez dostatečných finančních prostředků. Sjednáme pro vás:

Klientů si vážíme

Dlouhodobá spolupráce

Na každodenní bází sledujeme vývoj nabídek našich partnerských pojišťoven. Proto klientům můžeme vždy nabídnout nejvýhodnější produkt dostupný na trhu. Jakmile se naskytne ještě lepší příležitost, své klienty o ní neprodleně informujeme.

Pojištění na míru

Individuální přístup

Rádi byste uzavřeli více druhů pojistek najednou nebo získali nabídku přesně podle svých představ? Ozvěte se nám a naši finanční poradci udělají vše pro to, aby pro vás zajistili přesně takové pojištění, jaké si přejete.

Napištenám

Ohodnoťtenás

Jméno a příjmení
Reference