Ptáte se

Odpovědi na vaše dotazy

Proč je dobré mít svého finančního poradce a kdy si pořídit penzijní spoření? Níže najdete odpovědi na své nejčastější otázky.

Hyposnadně - hypotéky, pojistky, investiční poradenství, družstevní financování - časté dotazy

Co dělá finanční poradce?

Finanční poradce vám ušetří čas i starosti, protože za vás aktivně sleduje aktuální trh. Pomůže vám s hledáním té nejvhodnější investice, hypotéky nebo půjčky. Zároveň pro vás dokáže vyjednat ty nejvýhodnější smluvní podmínky.

Chcete koupit nemovitost a neradi byste naletěli podvodníkovi? Využijte služeb nezávislých odborníků. Nechte je zhodnotit technický stav nemovitosti, právníkům předložte veškeré smlouvy a peníze mějte bezpečně uložené.

Abyste vytvořili další potenciální příjem a zvýšili hodnotu svého majetku. Když se pak náhodou stane, že přijdete o pravidelné příjmy, budete mít dostatečnou finanční rezervu a nebudete odkázáni na půjčky.

Spolehlivost investice se odvíjí od produktu, do kterého investujete. Zlatým pravidlem je, že byste měli investovat s rozmyslem, poradit se s odborníkem a prověřit si cíl investice. Jedině tak si můžete být jisti, že své peníze výhodně zhodnotíte.

V dnešní době není nejchytřejší spoléhat se pouze na důchod. Proto si penzijní spoření sjednejte co nejdříve. Ideálně hned s prvním zaměstnáním. Tedy ve chvíli, kdy máte stabilní pravidelný příjem a můžete si penzijní spoření dovolit.

Napištenám

Ohodnoťtenás

Jméno a příjmení
Reference