Chytré peníze

Investice

Sjednáme pro vás jednorázovou i realitní investici, dlouhodobé stavební spoření, doplňkové penzijní spoření nebo nákup akcií.

Hyposnadně - hypotéky, pojistky, investiční poradenství, družstevní financování - investice
Hyposnadně - hypotéky, pojistky, investiční poradenství, družstevní financování - investice

Finanční svoboda

Spoření

Zhodnoťte své peníze a výhodně je investujte. Vyhnete se tak finančním problémům pří případném výpadku pravidelného příjmu a v situaci, kdy budete potřebovat větší finanční částku, si nebudete muset půjčovat. Zajistíte si tak:

Spolehlivé finance

Druhy investic

Pomůžeme vám se sjednáním výhodné jednorázové investice, investice do komodit nebo s plánováním realitní investice. Víme, jak efektivně nastavit pravidelné spoření i příjem z pronájmu.

Investice

Jednorázové

Pokud chcete najednou investovat větší finanční částku, lze hovořit o investici jednorázové. Za takovou investici lze považovat:

Investice

Dlouhodobé

Raději byste investovali menší částky, ale zato pravidelně? Pak se jedná o dlouhodobou investici. Mezi takové patří:

Buďte praktičtí

Spořte chytře

Myslete na svou budoucnost a jakmile získáte svůj první pravidelný příjem, investujte své peníze do různorodých investičních produktů. Naši finanční poradci vám s diverzifikací portfolia rádi pomohou.

Hyposnadně - hypotéky, pojistky, investiční poradenství, družstevní financování - životní pojištění

Zhodnocení peněz

Bez rizika

Investujte své finance s rozvahou a ideálně se o svých možnostech poraďte s nezávislým finančním poradcem. Ten pro vás sestaví výhodný a bezpečný plán zhodnocení vašich peněz s ohledem na vaše představy a současný finanční stav.

Napištenám

Ohodnoťtenás

Jméno a příjmení
Reference