Rychle a bezpečně

Hypotéka

Zajistíme pro vás hypotéku na byt nebo dům s výhodným úrokem od 3,69 % se snadným a rychlým předschválením.

Hyposnadně - hypotéky, pojistky, investiční poradenství, družstevní financování - hypotéky

Výhodné podmínky hypotéky

Financování

Spolupracujeme pouze s vybranými partnery, abychom vám při sjednání hypotéky zajistili ty nejvýhodnější podmínky a úrok od 3,69 %. Poměr hypotéky k hodnotě nemovitosti lze sjednat ve výši 80 %, 90 % nebo 100 %.

Rychlé sjednání

Snadné předschválení

Před sjednáním hypotéky určíme cenový limit, na který finančně dosáhnete a najdeme pro vás individuální řešení s co nejnižším úrokem. K předschválení hypotéky nám bohatě postačí znalost výše vašich příjmů.

Nová nemovitost

Výhodné financování

Po předschválení hypotéky získáte 12 měsíců garantovanou sazbu a stejně dlouhou lhůtu na výběr bytu nebo domu. U pozemků garantujeme úrokovou sazbu minimálně na 3 roky. Další možností je nákup developerského projektu s garancí úrokové sazby až 2 roky.

Alternativní řešení

Družstevní financování

Družstevní financování je vhodná alternativa klasické hypotéky s doložením příjmu čestným prohlášením a bez omezení parametrů, které je u bank nutné splňovat.

Využít možnost tohoto typu financování může jak Občan Česka, tak i cizinec. Financovat lze jak koupi zkolaudované nemovitosti, tak developerského projektu.

Hyposnadně - hypotéky, pojistky, investiční poradenství, družstevní financování

Nechte si poradit

Top podmínky

Naši finanční poradci se postarají o to, abyste hypotéku nemuseli zdlouhavě řešit v bankách a veškeré porovnávání, vyjednávaní podmínek a papírování pro vás zajistí zcela zdarma. Těšit se můžete na:

Bez starostí

Proklientský přístup

Pro své klienty zprostředkováváme financování, pojištění, investice a spoření na míru už od roku 2010. K poradenství přistupujeme komplexně a klientům pomáháme s výběrem i aktualizací finančních produktů přesně podle jejich představ a aktuálních potřeb.

Pomůžeme vám

Odborné poradenství

Chcete si vzít hypotéku nebo sjednat družstevní financování nemovitosti? Rádi byste svou nemovitost dále pronajali nebo prodali? Kontaktujte naše profesionální finanční poradce.

Napištenám

Ohodnoťtenás

Jméno a příjmení
Reference